Nasz zespół

mgr Barbara Pek

Psycholog, specjalista kliniczny potwierdzony egzaminem państwowym w Łodzi Nr 006/2014.2/13, psycholog transportu, posiada uprawnienia do badania na broń oraz do badania sędziów.
Kształciła się w zakresie rozwoju zawodowego na licznych kursach oraz stażach zawodowych.
Swoją wiedzę o człowieku wykorzystywała podczas pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego, a także w Rehabilitacji Kardiologicznej.
Założycielka Pracowni Psychovita. Od 10 lat z satysfakcją i pasją wykonuje badania psychologiczne dla kierowców, z medycyny pracy, sędziów, na broń.
W pracy kieruje się całościowym podejściem do człowieka. Wyznaje zasadę, że człowiek rozwija się i zmienia poprzez doświadczenia i kontakt z drugim człowiekiem, uczy się na własnych błędach i obserwuje innych.
Prowadzi konsultacje psychologiczne w klinice „OKTAMED” dla osób, które czują, że „życie ich uwiera”, a dotychczasowe sposoby funkcjonowania czy myślenia są dla nich krzywdzące, sprawiają ból i cierpienie.

mgr Magdalena Leszczyńska - Majewska

mgr Magdalena Leszczyńska - Majewska

Psycholog, absolwentka studiów podyplomowych: Psychologia kliniczna oraz Psychologia transportu z elementami psychodiagnostyki. Dyplomowany mediator.
Zainteresowania naukowe z zakresu psychologii zdrowia realizowała w trakcie kilkuletnich konsultacji z osobami zmagającymi się nadwagą i otyłością.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z seniorami w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. Pasjonatka psychologii śledczej, której elementy zgłębiała podczas pracy w sądownictwie.
Badania psychologiczne z medycyny pracy i psychologii transportu przeprowadza także w językach angielskim i rosyjskim.
Miłośniczka psów, marszobiegów terenowych i podróży.

mgr Małgorzata Kołosowska

Absolwentka wydziału psychologii Uniwersytetu Gdańskiego.
Ukończone studia podyplomowe Psychologia Transportu na Uniwersytecie Gdańskim.
Dodatkowo Studium Interwencji kryzysowej – pomoc psychologiczna, techniki pracy. Wpis do ewidencji psychologów uprawnionych do badań w zakresie psychologii transportu.
Staż pracy od 2010 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży HR oraz w pracy z najmłodszymi dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami. Obecnie z zamiłowania do pracy w dziedzinie badań z psychologii transportu.

Praca z ludźmi jest moją pasją odkąd pamiętam. Każdy dzień i każdy człowiek stający na mojej drodze, to dla mnie nowa wiedza i nowe doświadczenie. Uważam że „szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych.”

Izabela Kusajda

Studentka trzeciego roku psychologii. Od półtora roku pracuje na stanowisku asystentki psychologa, zdobywa cenne doświadczenie zawodowe przeprowadzając badanie z klientami w zakresie sprawności psychomotorycznej, funkcji poznawczych a także widzenia zmierzchowego i reakcji na olśnienie. Cierpliwa, zaangażowana, otwarta na drugiego człowieka.

Na co dzień lubi spędzać czas spotykając się ze znajomymi, czytając książki, malując obrazy i podróżując.