Nasz zespół

mgr Barbara Pek

Psycholog, specjalista kliniczny potwierdzony egzaminem państwowym w Łodzi Nr 006/2014.2/13, psycholog transportu, posiada uprawnienia do badania na broń oraz do badania sędziów.
Kształciła się w zakresie rozwoju zawodowego na licznych kursach oraz stażach zawodowych.
Swoją wiedzę o człowieku wykorzystywała podczas pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego, a także w Rehabilitacji Kardiologicznej.
Założycielka Pracowni Psychovita. Od 10 lat z satysfakcją i pasją wykonuje badania psychologiczne dla kierowców, z medycyny pracy, sędziów, na broń.
Aktualnie w trakcie szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

mgr Magdalena Leszczyńska - Majewska

mgr Magdalena Leszczyńska - Majewska

Psycholog, absolwentka studiów podyplomowych: Psychologia kliniczna oraz Psychologia transportu z elementami psychodiagnostyki. Dyplomowany mediator.
Zainteresowania naukowe z zakresu psychologii zdrowia realizowała w trakcie kilkuletnich konsultacji z osobami zmagającymi się nadwagą i otyłością.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z seniorami w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. Pasjonatka psychologii śledczej, której elementy zgłębiała podczas pracy w sądownictwie.
Badania psychologiczne z medycyny pracy i psychologii transportu przeprowadza także w językach angielskim i rosyjskim.

mgr Małgorzata Kołosowska

Absolwentka wydziału psychologii Uniwersytetu Gdańskiego.
Ukończone studia podyplomowe Psychologia Transportu na Uniwersytecie Gdańskim.
Dodatkowo Studium Interwencji kryzysowej – pomoc psychologiczna, techniki pracy. Wpis do ewidencji psychologów uprawnionych do badań w zakresie psychologii transportu.
Staż pracy od 2010 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży HR oraz w pracy z najmłodszymi dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami. Obecnie z zamiłowania do pracy w dziedzinie badań z psychologii transportu.

Praca z ludźmi jest moją pasją odkąd pamiętam. Każdy dzień i każdy człowiek stający na mojej drodze, to dla mnie nowa wiedza i nowe doświadczenie. Uważam że „szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych.”